Сериозни нерви коства сблъсъкът между Атлетико Мадрид и Барселона - реванш за Купата на Краля.

Барса бе доста категорична през първите 45 минути на "Висенте Калдерон", и поведе с 3:2.

Реферът отсъди една дузпа за Атлетико, изключително спорна, но не даде после друга - чиста - отново за домакините.

Убийствени атаки и автогол пък дадоха солидния аванс за Барса, предвид и единият гол от първата среща в тяхна полза.

Нервите на футболистите обаче си бяха обтегнати от самото начало, и на почивката вече не издържаха. Неймар започна да злорадства и отправя реплики към съперника, а Фернандо

Торес тръгна да му търси сметка. В крайна сметка двамата бяха разтървани, но между щабовете припламнаха други искри, и доста време бе нужно, да се спре спречкването.