Аталанта и Верона завършиха наравно 2:2 в мач от 32-ия кръг на Серия А. Бергамаските поведоха с два гола през първото полувреме, но допуснаха изравняване през втората част.

Аталанта заема шесто място във временното класиране с 51 точки. Верона е 16-и с 28 точки.

Домакините поведоха в 13-ата минута. Тюн Копмайнерс намери с центриране Джанлука Скамака и нападателят преодоля Лоренцо Монтипо за 1:0.

Пет минути по-късно бергамаските поведоха с 2:0. Скамака намери Едерсон в наказателното поле, а бразилецът се разписа за 2:0.

Верона се върна в мача в 56-ата минута. Тогава Дарко Лазович овладя подаване на Тижани Нослин и с далечен удар вкара за 2:1. Четири минути след това гостите изравниха. Нослин засече центриране на Фабиен Сентонз за крайното 2:2.