Кремонезе загуби с 0:1 от Тернана на своя стадион „Джовани Дзини“ в мач от 33-ия кръг на Серия Б. Българският национал Валентин Антов изигра пълни 90 минути за домакините. Това е трето поражение за Кремонезе в последните пет срещи и отборът остава на 3-то място във временното класиране с 59 точки, на пет точки от втория Комо. Лидер е Парма с 69 пункта.

Кремонезе поведе в 13-ата минута чрез Франк Цаджут. Три минути по-късно обаче Тернана изравни след гол на Андреа Фавили. В шестата минута на добавеното време Филипо ди Стефано шокира домакините с победен гол за гостите.

В друг мач, който се изигра по същото време Фералпизало и Козенца завършиха при резултат 2:2, а младежкият национал Димо Кръстев остана неизползвана резерва за домакините.