Торино и Ювентус завършиха 0:0 в Дерби дела Моле от 32-ия кръг на Серия А. Така „бианконерите“ събраха 63 точки на третото място във временното класиране, докато „биковете“ са девети с 45.

Първата добра възможност за гол се откри пред Душан Влахович. Сърбинът получи топката около точката на дузпата, но ударът му не бе точен и топката премина покрай десния страничен стълб. Малко след това Андреа Камбиазо намери Мануел Локатели, чийто удар мина над вратата.

В 31-вата минута Юве имаше златна възможност да излезе напред в резултата. Душан Влахович получи достатъчно време, за да си овладее топката и да стреля, но ударът му към долния десен ъгъл беше брилянтно спасен от Ваня Милинкович-Савич.

В 42-ата минута удар с глава на Никола Влашич след центриране на Раул Беланова мина опасно покрай вратата.

Минута след началото на второто полувреме гол за Торино, дело на Дуван Сапата, не бе зачетен заради нарушение при изграждането на атаката. Малко по-късно Войчех Шчесни отрази удар с Антонио Санабрия.

В 74-ата минута Мергим Войвода отправи мощен удар от воле към десния ъгъл, но Шчесни спаси по великолепен начин. Малко след това Милинкович-Савич спаси опасен удар на Кенан Йълдъз.

В добавеното време на срещата Валентино Лазаро засече хитро центриране на Карол Линети, но ударът му с глава мина над напречната греда.