Бразилският футболист на Барселона Рафиня, който отбеляза два гола при победата с 3:2 над Пари Сен Жермен в първата среща от четвъртфиналния сблъсък между двата тима в Шампионската лига, заяви, че все още нищо не е приключило. Крилото се разписа за 1:0 в 37-ата минута и за 2:2 в 62-ата минута на срещата в Париж.

Вторият двубой между Барселона и Пари Сен Жермен ще се играе на 16 април в Испания.

"В последните няколко седмици работим много здраво на тренировките. Да дойдем в Париж и да се върнем у дома с победа е изключително позитивно", каза Рафиня, който бе избран за Играч на мача.

"Победата е важна, но все още нищо не е приключило", категоричен бе Рафиня, цитиран от официалния сайт на Европейската футболна централа - УЕФА./ БТА