Рекламната пауза на полувремето на мача между Барселона и Манчестър Юнайтед разбуни духовете в социалните мрежи. Лионел Меси направи истинско шоу през първите 45 минути на четвъртфинала от Шампионската лига на „Камп Ноу”, реализирайки две попадения в мрежата на Давид де Хеа.

Тягостното усещане сред феновете на Манчестър Юнайтед обаче беше подсилено от рекламната пауза. На полувремето част от зрителите станаха свидетели на клип с участието именно на Меси и вратаря на „червените дяволи”. В него аржентинският нападател си краде майсторски от чипса на Де Хеа с дяволита физиономия. Стражът определено не успя да опази картофките си от Лионел Меси, както не успя да запази вратата си в мача.

Закачката между двамата в клипа изглежда приятелка в рекламата, но на терена ситуацията беше коренно различна.

Част от феновете се възмутиха от клипа, смятайки, че не е бил подходящ точно за този момент и развитие на двубоя. Недоволството на феновете е и поради факта, че Давид де Хеа направи грешка, довела до втория гол на Лионел Меси в полза на Барселона.

Барселона се класира за полуфиналите в надпреварата след 3:0 в реванша и 1:0 от първия мач срещу английския гранд.